Izplata īpašu brīdinājumu pusaudžiem, kas apmeklē IKEA

Komentāri

Zviedrijā mēbeļu tirgotājs IKEA izplatījis īpašu brīdinājumu tīņiem – “lūdzu, nepalikt pa nakti mūsu veikalos!”, vēsta Zviedrijas mediji.

Mēbeļu tirgotāja IKEA pārstāvji ir novērojuši, ka jauniešiem parādījusies jauna izklaide – mēģināt pārnakšņot milzīgajos mēbeļu veikalos. Lai cīnītos pret to, “Ikea” brīdina, ka pieķertos piedzīvojumu meklētājus turpmāk nodos policijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāpiebilst, ka arī Latvijā pēc pāris gadiem šis jautājums varētu kļūt aktuāls – jau ziņots, ka IKEA plāno ienākt arī mūsu valstī, būvējot veikalu Pierīgā. IKEA būvē Pierīgā raizes rada zemes pirkšana no īpašniekiem, stāsta LIAA vadītājs

Zviedrijas mēbeļu tirgotāja IKEA ienākšana Latvijā virzās uz priekšu, un patlaban izskatās, ka tas arī patiešām notiks, kā jau ir iepriekš izskanējis – novembra beigās raidījumā “900 sekundes” apstiprināja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) vadītājs Andris Ozols.

Viņš gan piebilda, ka aizvien ir virkne ar darāmajiem darbiem, taču ”zemes īpašnieki var izmantot šo situāciju, lai spekulētu ar zemes cenu”. ”Negribu ar apsteidzi sasolīt jaunas darbavietas, taču man šķiet, ka šis projekts notiks,” sacīja LIAA vadītājs. Viņš piebilda, ka infrastruktūras izbūvē būtu jāiesaistās arī pašvaldībai. Lasi plašāk šeit!

Lasi vēl