Komentāri
Izmeklētājiem beidzot ir izdevies nokļūt līdz Malaizijas lidmašīnas avārijas vietai

Iespēja Starptautiskai izmeklētāju komandai apmeklēt katastrofas vietu parādījās pēc tam, kad Ukrainas armija uz dienu apturējusi militāro operāciju pret Maskavas atbalstītajām krievu algotņu un vietējo kaujinieku bandām.

Austrālijas un Nīderlandes policijas eksperti ceturtdien ieradušies notikuma vietā kopā ar Eiropas Drošības un Sadarbības organizācijas konvoju. Gandrīz nedēļu šo iespēju viņiem liedza kaujas starp Ukrainas valdības spēkiem un separātistiem. Pat šodien, apmēram 10 kilometru attālumā no lidmašīnas avārijas vietas bija dzirdami sprādzieni. Ukrainā ieradušies arī Krievijas aviācijas eksperti, kas vēlas redzēt avārijas vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lidmašīnas notriekšanas izmeklēšanu vada Nīderlande, kas katastrofā zaudēja 193 pilsoņus. ”Melno kastu” datu analīze tiek veikta Lielbritānijā, kur pieejamas modernākās tehnoloģijas lidojumu ierakstu analizēšanai.

Ukrainas armija otrdien apstiprināja, ka bruņotās bandas turpina apšaudīt Ukrainas spēku pozīcijas no Sņižnes, Šahtarskas un Torezas, kas atrodas aptuveni 30 kilometru rādiusā ap katastrofas vietu.

Maskavas atbalstītās krievu algotņu un vietējās bruņotās bandas pirmdien paziņoja, ka Ukrainas armija daļēji pārņēmusi kontroli pār Malaizijas lidmašīnas katastrofas vietu. Bet Kijeva to nav apstiprinājusi, vien paziņojusi, ka karavīri iegājuši vairākās pilsētās šajā rajonā.

17.jūlijā Austrumukrainā virs Krievijas atbalstīto krievu algotņu un vietējo bruņoto bandu kontrolētās teritorijas tika notriekta lidsabiedrības ”Malaysia Airlines” pasažieru lidmašīna ar 298 cilvēkiem. Lidmašīna atradās ceļā no Amsterdamas uz Kualalumpuru.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl