Komentāri
Izmeklētāji paziņojuši visticamāko iemeslu Brazīlijas lidmašīnas avārijai

Izmeklētāji paziņojuši, viņuprāt, ticamāko iemeslu traģiskajai aviokatastrofai Kolumbijā. Amatpersonas pieļauj, ka lidmašīnai neilgi pirms nosēšanās beigusies degviela.

Analizējot no lidmašīnas vraka iegūtos audioierakstus ar pilotu un dispečeru sarunām pirms katastrofas, atklājies, ka apkalpe brīdinājusi par zemu degvielas līmeni. Pilots pieprasījis novirzīt lidmašīnu līdz drošam, ārkārtas nolaišanās punktam, taču tad sakari pārtrūkuši, un gaisa kuģis ietriecies kalnainā apvidū, aptuveni 50 kilometrus no galamērķa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Traģēdija Kolumbijā

Jau vēstījām, ka Kolumbijas vidienē nokritusi lidmašīna, kura veda Brazīlijas “Chapecoense” klubu uz Dienvidamerikas kausa finālmaču Medeljinas pilsētā. Traģēdijā bojā gājis 71 cilvēks, seši izglābušies.

Brazīlijā, pieminot aizgājušos, noteiktas trīs dienu ilgas sēras.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl