Komentāri
Izmeklētāji paziņojuši visticamāko iemeslu Brazīlijas lidmašīnas avārijai

Izmeklētāji paziņojuši, viņuprāt, ticamāko iemeslu traģiskajai aviokatastrofai Kolumbijā. Amatpersonas pieļauj, ka lidmašīnai neilgi pirms nosēšanās beigusies degviela.

Analizējot no lidmašīnas vraka iegūtos audioierakstus ar pilotu un dispečeru sarunām pirms katastrofas, atklājies, ka apkalpe brīdinājusi par zemu degvielas līmeni. Pilots pieprasījis novirzīt lidmašīnu līdz drošam, ārkārtas nolaišanās punktam, taču tad sakari pārtrūkuši, un gaisa kuģis ietriecies kalnainā apvidū, aptuveni 50 kilometrus no galamērķa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Traģēdija Kolumbijā

Jau vēstījām, ka Kolumbijas vidienē nokritusi lidmašīna, kura veda Brazīlijas “Chapecoense” klubu uz Dienvidamerikas kausa finālmaču Medeljinas pilsētā. Traģēdijā bojā gājis 71 cilvēks, seši izglābušies.

Brazīlijā, pieminot aizgājušos, noteiktas trīs dienu ilgas sēras.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl