Komentāri
Izmeklētāji paziņojuši visticamāko iemeslu Brazīlijas lidmašīnas avārijai

Izmeklētāji paziņojuši, viņuprāt, ticamāko iemeslu traģiskajai aviokatastrofai Kolumbijā. Amatpersonas pieļauj, ka lidmašīnai neilgi pirms nosēšanās beigusies degviela.

Analizējot no lidmašīnas vraka iegūtos audioierakstus ar pilotu un dispečeru sarunām pirms katastrofas, atklājies, ka apkalpe brīdinājusi par zemu degvielas līmeni. Pilots pieprasījis novirzīt lidmašīnu līdz drošam, ārkārtas nolaišanās punktam, taču tad sakari pārtrūkuši, un gaisa kuģis ietriecies kalnainā apvidū, aptuveni 50 kilometrus no galamērķa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Traģēdija Kolumbijā

Jau vēstījām, ka Kolumbijas vidienē nokritusi lidmašīna, kura veda Brazīlijas “Chapecoense” klubu uz Dienvidamerikas kausa finālmaču Medeljinas pilsētā. Traģēdijā bojā gājis 71 cilvēks, seši izglābušies.

Brazīlijā, pieminot aizgājušos, noteiktas trīs dienu ilgas sēras.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl