Izkrītot no viesnīcas balkona, Taizemē dzīvību zaudējusi tūriste no Latvijas

4 komentāri
Izkrītot no viesnīcas balkona, Taizemē dzīvību zaudējusi tūriste no Latvijas
Ilustratīvs foto. (REUTERS/SCANPIX)

Taizemē, izkrītot no viesnīcas sestā stāva balkona, dzīvību zaudējusi 29 gadus veca tūriste no Latvijas, trešdien pavēstīja amatpersonas.

Negadījums noticis otrdien Andamanu jūras piekrastes kūrortā Karonā, valsts dienvidos.

Kā apliecināja vietējā policija, negadījumā dzīvību zaudējusi Kristīna Rešetņikova. Viņa Taizemē ieradusies 24.decembrī kopā ar vīru un dēlu. Ģimene plānojusi palikt Taizemē līdz 8.janvārim.

Sievietes dzīvesbiedrs Andrejs Rešetņikovs ieradies viesnīcā pēc Jaungada svinībām ap plkst. 3.30. Viņš vispirms kādu brīdi pasēdējis viesnīcas priekšā un tad devies augšā uz numuriņu, pastāstīja Karonas policijas priekšnieks pulkvedis Prasarns Hankotha.

Ienākot numuriņā, Rešetņikovs redzējis, ka dzīvesbiedre kāpj pāri balkona margām, sper dažus soļus, esot ārpusē, tad paslīd un krīt.

“Vīrs uzskata, ka tas bija negadījums,” norādīja Hankotha. Vīra versija par notikuma gaitu saskan ar informāciju, kas gūta pēc novērošanas kameru ierakstu noskatīšanās.

Sieviete bija lietojusi alkoholu, sacīja Hankotha, vienlaikus norādot, ka negadījuma brīdī viņa nav bijusi piedzērusies.

“Mums nav nekādas nojausmas, kas viņu pamudināja šādi rīkoties,” atzina Hankotha. 19 mēnešus vecais pāra dēls Marats negadījuma brīdī bijis viesnīcas numuriņā.

Numuriņā nav bijis nekā neparasta, nekādu liecību, ka tur būtu noticis cīniņš, sacīja policijas pārstāvis. “Viss šķita esam pavisam normāli, bet mēs turpinām izmeklēšanu,” viņš piebilda.
4 komentāri