Komentāri

No 2020. gada Ukrainā izglītība būs tikai ukraiņu valodā, un, kā raidījumam “900 sekundes” atzina Ukraina ārlietu ministrs Pavlo Kļimkins, izglītība ukraiņu valodā tautai “ir svarīga emocionālajā ziņā”.

“Tas ir arī jautājums par mūsu nacionālo drošību. Reakcijas ir dažādas. Ir daļa, kas uzskata, ka šis likums ir vērsts pret mazākumtautībām, bet liela daļa to atbalsta. Ideja par izglītību ukraiņu valodā nenozīmē, ka mēs tagad vēršamies pret nacionālajām minoritātēm un viņi nevarēs izglītoties savās valodās. Tātad – rumāņi, ungāri ari turpmāk varēs atsevišķus priekšmetus apgūt savās valodās. Protams, būs atsevišķas lietas, kas obligāti būs jāapgūst ukraiņu valodā. Pretējā gadījumā šie cilvēki ir diskriminēti. Viņi nevar iestāties Ukrainas universitātēs, viņi nevar iesaistīties sabiedriskajā dzīvē,” stāstīja ministrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noskaties visu interviju ar Ukrainas ārlietu ministru!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl