Izglābti 11 pirms divām nedēļām raktuvēs Ķīnā iesprostotie strādnieki

0 Komentāru
Izglābti 11 pirms divām nedēļām raktuvēs Ķīnā iesprostotie strādnieki
Šajā Siņhua ziņu aģentūras publiskotajā fotoattēlā glābēji tur kalnraci, kurš bija iesprostots zelta raktuvē Ķīnas austrumu daļā, Šandunas provincē, svētdien, 2021. gada 24. janvārī. Ķīnas glābēji svētdien izglāba vairākus iesprostotos kalnračus. kuri divas nedēļas bija pazuduši pēc sprādziena zelta raktuvēs, ziņo valsts mediji. (AP/ SCANPIX)

Ķīnā svētdien izglābti 11 strādnieki, kas pēc sprādziena divas nedēļas bija iesprostoti zelta raktuvēs Šaņdunas provincē, ziņo Ķīnas mediji.

Pēc sprādziena raktuvēs tika iesprostoti pavisam 22 strādnieki.

Viens strādnieks miris, bet vēl desmit kalnraču liktenis nav zināms. Viņi iesprostoti citā vietā, nekā 11 strādnieki, kuriem izdevās sazināties ar glābējiem un kuri šodien izcelti virszemē.

Zelta raktuvēs Šaņdunas provincē valsts austrumos sprādziens notika 10.janvārī. Tobrīd raktuvēs tika veikti būvdarbi. Vadītāji par eksploziju glābšanas dienestiem paziņoja tikai pēc dienas. Viņi ir aizturēti.

Sprādziena cēlonis vēl nav zināms.

Šahta, kurā atrodas strādnieki, ir aizgruvusi. Lai piekļūtu viņiem, glābēji izraka papildu šahtas, pa kurām iesprostotajiem tika piegādāta pārtika, apģērbs un citas pirmās nepieciešamības lietas.

Raidorganizācijas CCTV demonstrētajos kadros redzams, kā strādnieki pa vienam ar grozu tiek izcelti no šahtas virszemē. Viņiem ir aizsietas acis, lai pasargātu no spožās gaismas pēc divu nedēļu pavadīšanas tumsā.

0 Komentāru