Izdod orderi bijušo Latvijas Krājbankas īpašnieku arestam

Komentāri
Izdod orderi bijušo Latvijas Krājbankas īpašnieku arestam
FOTO: LETA

Lielbritānija izdevusi orderi bankrotējušās Latvijas Krājbankas un Lietuvas bankas Snoras bijušo akcionāru Vladimira Antonova un Raimonda Baranauska arestam.

Saskaņā ar Lietuvas amatpersonu ziņām Antonovs un Baranausks ir pārkāpuši viņiem noteikto drošības līdzekli un pametuši Lielbritāniju.

Antonova advokāts paziņojis, ka viņa klients devies uz Krieviju.

Lietuva Antonova un Baranauska aizturēšanai ir izdevusi Eiropas Savienības orderi. Viņi tiek apsūdzēti par Snoras īpašumu piesavināšanos aptuveni 490 miljonu eiro vērtībā un dokumentu viltošanu.

Snoras bankai piederēja arī vairāk nekā 60% likvidējamās Latvijas Krājbankas akciju, kurai pirms maksātnespējas pasludināšanas tika konstatēts ap 100 miljonu latu liels līdzekļu iztrūkums.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl