Komentāri
Izceļoties strīdam atpūtnieku vidū, Krievijā nošauti deviņi cilvēki
Ilustratīvs foto (LETA)

Pēc pārmērīgas alkohola lietošanas izceļoties strīdam atpūtnieku vidū, sestdien Krievijā nošauti deviņi cilvēki, svētdien paziņojusi policija.

Slepkavība notikusi Redkino ciematā, aptuveni 110 kilometrus uz ziemeļiem no Maskavas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kompānijā izcēlies strīds, pēc kura viens no viesiem devies prom un pēc tam atgriezies ar medību ieroci un nošāvis piecus vīriešus un trīs sievietes, atklāja policija.

Aizdomās turamais, kurš dzimis 1974.gadā un dzīvo Maskavā, bijis alkohola reibumā. Viņš ir aizturēts un viņam draud apsūdzības par masu slepkavību.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl