Komentāri
Itālijas zīmols “Gucci” turpmāk pilnībā atteiksies no kažokādu izmantošanas
Foto: Reuters

Itālijas modes nams “Gucci” nolēmis pilnībā atteikties no kažokādu izmantošanas un meklēt citas alternatīvas. Šādu soli veicinājis pieaugošais spiediens no dzīvnieku tiesību aktīvistiem, kā arī jaunās paaudzes klientu prasības.

Slavenais Itālijas zīmols “Gucci” ilgu laiku ir bijis slavens ar elegantiem kažokādu mēteļiem, bet vēl pirms pāris gadiem piesaistīja dzīvnieku tiesību aizstāvju uzmanību ar mokasīniem un somiņām, kuros izmantoti ķenguru kažoka elementi. “Gucci” kažoki līdz šim bija starp uzņēmuma ekskluzīvākajām precēm, to cenām nereti pārsniedzot 40 tūkstošus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: “Gucci” modes skate

Tagad zīmols nācis klajā ar paziņojumu, ka pievienojas no kažokādām brīvām modes kompānijām. Visu savu esošo produkciju, kurā izmantotas kažokādas, “Gucci” pārdos labdarības izsolē un vairs pie šā materiāla neatgriezīsies.

“Gucci” norāda, ka jau 2018 gada pavasara vasaras kolekcijās kažokādas vairs netiks izmantotas – šāda vienošanās panākta ar modes nama radošo direktoru Alesandro Mikeli, kura vadībā pēdējo divu gadu laikā zīmols piedzīvojis strauju izaugsmi, piesaistot gados jaunu pircēju uzmanību un vairojot pārdošanas apjomus.

dzīvnieku tiesību aktīvisti atzinīgi novērtējuši “Gucci” paziņojumu, paužot cerību, ka šim solim sekos arī citi modes nami.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl