Komentāri
Itālijas zīmols “Gucci” turpmāk pilnībā atteiksies no kažokādu izmantošanas
Foto: Reuters

Itālijas modes nams “Gucci” nolēmis pilnībā atteikties no kažokādu izmantošanas un meklēt citas alternatīvas. Šādu soli veicinājis pieaugošais spiediens no dzīvnieku tiesību aktīvistiem, kā arī jaunās paaudzes klientu prasības.

Slavenais Itālijas zīmols “Gucci” ilgu laiku ir bijis slavens ar elegantiem kažokādu mēteļiem, bet vēl pirms pāris gadiem piesaistīja dzīvnieku tiesību aizstāvju uzmanību ar mokasīniem un somiņām, kuros izmantoti ķenguru kažoka elementi. “Gucci” kažoki līdz šim bija starp uzņēmuma ekskluzīvākajām precēm, to cenām nereti pārsniedzot 40 tūkstošus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: “Gucci” modes skate

Tagad zīmols nācis klajā ar paziņojumu, ka pievienojas no kažokādām brīvām modes kompānijām. Visu savu esošo produkciju, kurā izmantotas kažokādas, “Gucci” pārdos labdarības izsolē un vairs pie šā materiāla neatgriezīsies.

“Gucci” norāda, ka jau 2018 gada pavasara vasaras kolekcijās kažokādas vairs netiks izmantotas – šāda vienošanās panākta ar modes nama radošo direktoru Alesandro Mikeli, kura vadībā pēdējo divu gadu laikā zīmols piedzīvojis strauju izaugsmi, piesaistot gados jaunu pircēju uzmanību un vairojot pārdošanas apjomus.

dzīvnieku tiesību aktīvisti atzinīgi novērtējuši “Gucci” paziņojumu, paužot cerību, ka šim solim sekos arī citi modes nami.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl