Itālijas premjers draud uzlikt veto ES budžetam

2 komentāri
Itālijas premjers draud uzlikt veto ES budžetam
FOTO: LETA

Bēgļu krīze raisa arvien lielāku spriedzi Eiropas Savienības valstu iekšienē. Itālijas premjerministrs Mateo Renci draud uzlikt veto Eiropas Savienības (ES) budžetam.

Renci izteicis pārmetumus ES par tās nespēju risināt bēgļu krīzi. Tāpat viņš izteicis pārmetumus Centrāleiropas valstīm, kas slēgušas savas robežas un atteikušās uzņemt patvēruma meklētājus, ignorējot ES kvotu plānu – laikā, kad Eiropa saskārusies ar lielāko bēgļu krīzi kopš Otrā pasaules kara.

Itālijai nākamgad tiek prognozēts valsts budžeta deficīts 2,3% no iekšzemes kopprodukta (IKP), kas ir daudz augstāks par Briseles gaidīto.

Itālijas ekonomiku šogad pamatīgi iedragājušas augustā notikušas zemestrīces un bēgļu pieplūdums. Šogad Itālijā ieradušies jau vairāk nekā 155 000 bēgļu.

TOP komentāri

 • Šengena ir izgāzusies
  +2 +2 0

  Šengena ir izgāzusies

  Ir jāieved atkal robežkontrole. Ja kāda valsts grib raut iekša nelegālos imigrantus (t.s. "bēgļus"), tad lai pati tiek galā.
 • ES ir izgāzusies
  0 0 0

  ES ir izgāzusies

  Cik gadus jau nevar jau nosargāt ārējās robežas, Latviju ieskaitot. Krievijas armija, ja gribēs, netraucēti sabrauks ar "Žiguļiem". Bez "Islāma valsts" teroristiem tagad par nodokļiem ES uztur arī Somālijas pirātus u.c. Āfrikas analfabētus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl