Komentāri
Itālijas krasta apsardze nedēļas nogalē izglābj 4,6 tūkstošus bēgļu
Ilustratīvs foto: EPA/LETA

Itālijas krasta apsardze pie Lībijas krastiem laika posmā no ceturtdienas līdz sestdienai izglābusi aptuveni 4,6 tūkstošus nelegālo imigrantu, vēsta pasaules mediji.

Lai arī, saskaņā ar ANO datiem, bēgļu plūsma cauri Vidusjūrai pēdējo nedēļu laikā ir samazinājusies par aptuveni trešo daļu, nelegālo imigrantu masas, kas cenšas patverties Eiropā, arvien vēl ir ievērojamas, un atkal ar jaunu sparu bēgļi mēģina jūru šķērsot pēdējās dienās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

ANO paziņo, ka Latvijai nāksies uzņemt vairāk bēgļu nekā iepriekš plānoto 531

Latvijai nāksies uzņemt krietni vairāk bēgļu nekā šobrīd plānotā 531 persona, to pirmajā televīzijas intervijā Latvijā LNT Ziņām atzina ANO Bēgļu aģentūras reģionālās pārstāvniecības Ziemeļeiropā vadītāja Karolīna Lindholma Bilinga.

Foto: Mucenieku iedzīvotāji protestē pret bēgļiem

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl