Itālijas galvaspilsētas Romas satiksmi paralizē ģenerālstreiks

Komentāri

Itālijas galvaspilsētas iedzīvotāji un viesi šodien piedzīvoja ne mazums neērtību – sākās ģenerālstreiks, kura dēļ tika paralizēta Romas satiksme. Arodbiedrības un kreisās partijas šādi pauž nepatiku pret valdības iecerētajām reformām un gaidāmo konstitucionālo referendumu.

Streiki Itālijā, tāpat kā pārējā Dienvideiropā, nav liels retums, taču tik un tā spēj sagādāt nepatīkamu pārsteigumu un neērtības gan vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem, kuri par izvēlēto protesta formu uzzināja tikai tad, kad jau bija ieradušies Romā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez sabiedriskā transporta šodien Itālijā streiko arī mediķi, skolu un universitāšu darbinieki, pat valsts iestāžu ierēdņi.

Streiku organizē opozīcijas partijas kopā ar arodbiedrībām – tas ir protests pret premjera Mateo Renci valdību, kas virza lielāko politisko reformu Itālijas jaunāko laiku vēsturē.

Referendumā decembra sākumā itāļiem būs jālemj, vai atbalstīt lielāku varas centralizāciju valstī. Ja Renci nometne zaudēs, premjers solījis atkāpties.

Foto

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl