Itālijai savs ”Parex” – valdība izlemj glābt pasaulē vecāko banku BMPS

Komentāri

Itālijas valdība izlēmusi glābt pasaulē vecāko banku BMPS un citas grūtībās nonākušas vietējā finanšu sektora dalībnieces par 20 miljardiem eiro. To naktī pēc valdības ārkārtas sēdes paziņojis valsts jaunais premjers Paolo Džentiloni.

Dažas stundas pirms tam BMPS atzina, ka nav spējusi iegūt 5,2 miljardu eiro investīcijas, kas tai bija nepieciešamas sava kapitāla palielināšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz ar Itālijas valdības lēmumu BMPS, kas darbojas kopš 1472.gada un tiek uzskatīta par pasaulē vecāko banku, faktiski tiks nacionalizēta.

Līdz šim tā bija trešā lielākā kredītiestāde Itālijā, tomēr kopš gada sākuma banka ir zaudējusi vairāk nekā 80% no tirgus kapitalizācijas. Jūlijā tā Eiropas Savienības tā dēvētajā stresa testā tika atzīta par vājāko banku visā savienībā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl