Itālijā medmāsa nogalinājusi savus pacientus un vēlāk uzņēmusi “selfijus”

Komentāri
Itālijā medmāsa nogalinājusi savus pacientus un vēlāk uzņēmusi “selfijus”
Foto: gaelx /Flickr

Itālijas policija aizdomās par vairāku desmitu cilvēku nogalināšu aizturējusi medmāsu. Izmeklēšanas laikā medmāsas telefonā atrastas fotogrāfijas, kur viņa pozē ar tikko nogalinātajiem cilvēkiem.

Amatpersonas norāda, ka 42 gadus vecā Daniela Podžiali nogalinājusi vismaz 38 pacientus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārsvarā nogalinātie ir pensionāri. Kopumā līdz šim policija izmeklējusi 38 nāves gadījumus, taču kopumā 100 gadījumi raksturoti kā ļoti aizdomīgi, jo mirušo asinīs konstatētas dažādas aizdomīgas vielas.

Izmeklēšanas prokurore norāda, ka aizdomās turamā ir sadiste, kura gūstot prieku, nogalinot savus pacientus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl