Itālija izmeklē noslēpumainu Berluskoni tiesas prāvas liecinieces nāvi

0 Komentāru
Itālija izmeklē noslēpumainu Berluskoni tiesas prāvas liecinieces nāvi
ZUMAPRESS/SCANPIX

Itālija izmeklē noslēpumainu bijušās modeles un ekspremjera Silvio Berluskoni tiesas prāvas liecinieces nāvi, laikrakstam “Corriere della Sera” sestdien izsakot versiju, ka viņa noindēta ar radioaktīvu vielu.

Milānas prokurors Frančesko Greji paziņoja, ka izmeklēšana sākta pēc Marokā dzimušās Imanes Fadilas nāves vienā no pilsētas slimnīcām 1. martā. 33 gadus vecā Fadila tika nogādāta slimnīcā 29. janvārī ar neizskaidrojamām kuņģa sāpēm.

Viņa 2012. gadā liecināja Berluskoni tiesas prāvā, kurā viņš tika tiesāts par seksu ar nepilngadīgu prostitūtu vienā no viņa bēdīgi slavenajām “bunga bunga” ballītēm.

“Corriere della Sera” raksta, ka slimnīca veica virkni pārbaužu, lai noskaidrotu viņas veselības pasliktināšanās iemeslus, taču neko neatrada. Tad slimnīca nosūtīja paraugus specializētai laboratorijai. Rezultāti tika sniegti 6. martā, piecas dienas pēc Fadilas nāves, un tie liecināja par “radioaktīvu vielu sajaukuma klātbūtni, kas parasti nav pieejamas iegādei”, raksta avīze.

Kā pavēstīja Fadilas advokāts Paolo Savesi, viņa stāstījusi viņam ar savām bailēm, ka tikusi saindēta, ziņo aģentūra AGI.

82 gadu vecais Berluskoni 2015. gadā tika attaisnots lietā, kurā viņš bija apsūdzēts par seksu ar 17 gadus vecu prostitūtu, kā arī varas ļaunprātīgu izmantošanu, lai dēku piesegtu. Tomēr apelācijas tiesnesim radās aizdomas, ka Berluskoni varētu būt maksājis aizstāvības lieciniekiem, lai panāktu attaisnošanu.

Uz šī pamata prokurors nolēma atsākt izmeklēšanu un šobrīd notiek tiesas prāva pret Berluskoni saistībā ar apsūdzībām, ka viņš uzpircis lieciniekus, lai izvairītos no soda “bunga bunga” lietā.

Dēka tikusi pie vārda “bunga bunga”, pateicoties kādas pagrabtelpas nosaukumam Berluskoni villā netālu no Milānas. Iepriekšējās prāvās dejotājas liecinājušas, ka šajā telpā tikušas rīkotas klēpja dejas un dažkārt dejotājas bijušas slavenu cilvēku maskās.

0 Komentāru