Itāliešiem pietiek! Romā sodīs tos, kuri ēd vai peldas pilsētas strūklakās

0 Komentāru

Lai arī laikapstākļi aiz loga par to šodien neliecina, ir tomēr sākusies vasaras sezona. Tūristu iecienītajā Itālijas galvaspilsētā Romā tas nozīmē milzīgu cilvēku pieplūdumu.

Ja ceļosiet uz mūžīgo pilsētu, ņemiet vērā, ka tur ir jauni noteikumi: naudas sodi draud tiem, kuri ieturēs maltīti strūklaku tuvumā.

Roma ir viens no pasaules iecienītākajiem tūristu galamērķiem. Īpaši vasarā. Pilsēta vien ar grūtībām spēj visus interesentus uzņemt, un tie no svelmes glābjas skaisto strūklaku tuvumā. Tieši tas bijis iemesls, kāpēc itālieši pateikuši – pietiek.

Vēsturiskajos pieminekļos peld pusapēstas sviestmaizes, tiek mērcētas kājas un šad tad kāds reibumā arī nopeldas. Uz Romas pilsētas galvu tika izdarīts spiediens, un viņa lēmusi pielikt tam punktu.

Foto: tūristi izbauda Romas strūklakas, kamēr vēl var!

Romas policijai uzdots īpaši uzmanīt vēsturiskos pieminekļus. Ja kāds tomēr turpinās tiesāt sviestmaizes uz strūklaku malām, viņam draudēs 40 līdz pat 240 eiro liels naudas sods.

Šo ziņu Romas viesi uzņēmuši ar visai lielu skepsi.

Lēmums tomēr ir pieņemts, un tas jāciena katram, kurš ieplānojis doties uz Itālijas galvaspilsētu. Romā pavisam ir ap 40 vēsturisku strūklaku. To skaistumu drīkstēs apbrīnot vien acīm. Izņēmums būs vienīgi tradicionālā monētu mešana.

0 Komentāru