Islandē no vulkāna apkārtnes evakuē cilvēkus

Komentāri
Islandē no vulkāna apkārtnes evakuē cilvēkus
FOTO: LETA

Islandē no draudošā Bardarbungas vulkāna apkārtnes evakuēti tūristi un ceļotāji.

Šodien, 20.augustā pie Bardarbungas vulkāna nav reģistrēta seismiskā aktivitāte, taču Islandes Meteoroloģiskais dienests brīdina, ka izvirduma iespējamība joprojām saglabājas.

Intensīva seismiskā aktivitāte Bardarbungā novērojama kopš aizvadītās sestdienas. Līdz šodienai no vulkāna apkārtnes evakuēti aptuveni 300 cilvēki. Joprojām daudziem atmiņā ir Eijafjadlajegidla izvirdums, kas 2010.gadā būtiski traucēja gaisa satiksmi Eiropā.

Pēc zinātnieku novērtējuma Bardarbunga ir pietiekoši liels, lai traucētu gaisa satiksmi Ziemeļeiropā un Atlantijas okeāna ziemeļdaļā, bet pašu mājās nodarītu būtiskus postījumus ar vulkāniskajiem izmešiem un plūdiem no ledāja.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl