Komentāri
Islāmistu uzbrukumā Dienvidkorejas vēstniecībai Lībijā divi bojāgājušie
Foto: LETA

Islāmistu uzbrukumā Dienvidkorejas vēstniecībai Lībijas galvaspilsētā Tripolē svētdien gājuši bojā divi cilvēki, apstiprinājusi Dienvidkorejas Ārlietu ministrija. Bojāgājušie ir vēstniecības apsargi. Vēl viens apsargs ir ievainots.

“Dienvidkorejas pilsoņi nav gājuši bojā,” medijiem atklāja kāda Dienvidkorejas Ārlietu ministrijas amatpersona. Amatpersonas sniegtā informācija liecina, ka islāmisti atklājuši uguni pret vēstniecību no garāmbraucošas automašīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs nezinām, vai uzbrukums bija vērsts pret vēstniecību vai lībiešu apsargiem.” Ministrija apsver visu savu darbinieku evakuēšanu no Lībijas.

Kopš 2011.gada augustā NATO aviācijas atbalstītie nemiernieki gāza pulkveža Muamara Kadafi režīmu, Lībijā tā arī nav izdevies ieviest efektīvu valsts pārvaldi un likuma varu.

Lībijas valdība nespēj pakļaut kontrolei valsti, kurā darbojas milzum daudz bruņotu kaujinieku vienību, bandu un islāmistu radikāļu grupējumu. Pēdējo mēnešu laikā vardarbība tikai pieņēmusies spēkā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl