Islamistu kaujinieki noslepkavo vēl vienu britu

Komentāri
Islamistu kaujinieki noslepkavo vēl vienu britu

Teroristiskais grupējums “Islāma valsts” piektdien tīmeklī izplatījis videoierakstu, kurā redzama britu palīdzības organizācijas brīvprātīgā Alana Heninga slepkavība, nocērtot viņam galvu. 47 gadus vecais Henings bija taksists un divu bērnu tēvs no Solfordas, kas pagājušā gada decembrī piedalījās humānās palīdzības kravas nogādāšanā uz Sīriju, kur viņu nolaupīja islamistu kaujinieki.

“Islama valsts” draudēja Heningu nogalināt jau pagājušajā mēnesī, kad publiskoja videoierakstu, kurā bija redzama cita par ķīlnieku sagrābtā brita – Deivida Heinsa – slepkavība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kemerons jau paziņojis, ka viņš darīs visu, “lai notvertu šos slepkavas un sauktu viņus tiesas priekšā”. Kemerons uzsvēra, ka Heninga slepkavība kārtējo reizi apliecina, “cik barbariska un pretīga” ir “Islama valsts”.

Turcija darīs visu, lai nepieļautu Sīrijas kurdu pilsētas krišanu

Turcija darīs visu, kas ir tās spēkos, lai nepieļautu, ka Sīrijas kurdu pilsēta Kobane krīt džihādistu grupējuma “Islama valsts” rokās, piektdien paziņoja Turcijas premjerministrs Ahmets Davutoglu. “Islama valsts” karotāji jau ir tikai dažu kilometru attālumā no Kobanes, kas atrodas līdzās robežai ar Turciju. Turcija jau ir uzņēmusi vairāk nekā 160 000 bēgļu no šī Sīrijas reģiona.

“Mēs nevēlamies, ka Kobane krīt. Mēs uzņemam mūsu brāļus no Kobanes ar atplestām rokām,” intervijā telekanālam “A Haber-ATV” ceturtdien vakarā sacīja premjers. “Mēs darīsim visu, ko vien mēs varam, lai Kobane nekristu” “Islāma valsts” džihādistu rokās, viņš piebilda.

Turcijas parlaments ceturtdien pilnvaroja valdību bruņoto spēku izmantošanai, lai Sīrijā un Irākā vērstos pret “Islama valsti”. Deputāti arī piekrita atļaut ārvalstu karaspēkam, kas iesaistīts cīņā ar “Islama valsti”, izmantot Turcijas teritoriju tranzītā.

Turcija iepriekš izpelnījusies asus kritiķu pārmetumus, ka tā nedara pietiekami daudz, lai apturētu džihādistu pārvietošanos pa tās teritoriju. Daži pat Ankaru apsūdz, ka tā slepeni vienojusies ar “Islama valsti”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl