Komentāri

Mazs puisēns ar īstu nazi nogriež galvu rotaļu lācēnam – tieši šādu video publicējusi teroristiskā organizācija Islāma valsts.

Šis video ir viens no internetā nonākušajiem materiāliem, kas parāda, ka Islāma valsts gatavo jaunu armiju, savās rindās iesaistot arī bērnus. Patlaban Sīrijā un Irākā teroristi kontrolē teritorijas, kurās dzīvo vairāki desmiti tūkstošu bērnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piemēram, kādā no video Islāma valsts terorists mazam puisēnam vaicā, vai viņš vēlas doties uz Beļģiju. Atbilde ir apstiprinoša – puisēns to vēlas, un Beļģijā dzīvo neticīgie. Tāpat mazajam zēnam tiek jautāts: kas viņš labāk vēlas kļūt – džihādists vai piedalīties pašnāvības operācijā. Atbilde ir – džihādists. ”Intervētājs” iet vēl tālāk un uzdod zēnam jautājumu, ko ir nodarījuši ”neticīgie”. Zēns atbild, – viņi nogalina musulmaņus, to dara visi neticīgie Eiropā.

Video! Zēns izrēķinās ar rotaļu lācīti!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl