Komentāri

Teroristiskais grupējums “Islama valsts” publicējis jaunu video ar britu žurnālistu Džonu Kentliju, kurš tiek turēts gūstā, ziņo britu raidsabiedrība BBC.

Šis ir jau ceturtais grupējuma “Islāma valsts” internetā publiskotais video. Iepriekš publiskotajos video bija redzams, kā tiek nogalināti gūstā turētie ķīlnieki. Pēdējais nogalinātais ir Lielbritānijas pilsonis Deivids Heins.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunākajā video redzams Lielbritānijas pilsonis Džons Kentlijs oranžā tērpā, apgalvojot, ka viņš ir cietumnieks.

Atšķirībā no citiem video šis video nebeidzas ar draudiem, taču skaidrs ir viens – sagūstītais brits runājis piespiedu kārtā.

Iepriekšējie “Islāma valsts” video bija adresēti ASV un Lielbritānijas valdībām, taču šis publicēts Lielbritānijas sabiedrībai, īpaši Lielbritānijas musulmaņiem, vēsta BBC.

Skaties.lv jau ziņoja, ka teroristiskais grupējums “Islama valsts” publicējis video, kurā brīdina ASV par asinspirti gadījumā, ja ASV izvietotais karaspēks mēģinās iznīcināt teroristisko grupējumu.

Video ar nosaukumu ”Kara liesmas” veidots kā Holivudas filmas treileris. Minūti garajā filmā attēlots, kā sprādziens ievaino ASV karavīrus. Tajā iekļauti skati no Baltā nama un kadrs ar ASV prezidentu Baraku Obamu, kurš 2011. gadā paziņo, ka kaujas vienības nekad neatgriezīsies Tuvajos Austrumos. Pirms video beigām parādās uzraksts ”cīņa ir tikko sākusies”.
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl