Komentāri
“Islāma valsts” kaujinieki Irākā nogalinājuši 46 cilts piederīgos
FOTO: LETA

Teroristu organizācijas “Islāma valsts” kaujinieki Irākas Anbāras provincē trešdien nogalinājuši 46 kādas cilts locekļus, kuri cīnījās pret džihādistiem. Vīrieši no Albu Nimras cilts nogalināti reģionā, kuru pagājušajā nedēļā savā kontrolē sagrāba “Islāma valsts” kaujinieki.

Faktu, ka šāds slaktiņš noticis, apstiprināja arī policijas pārstāvis un vienības “Al Sahwa” līderis.

Džihādisti ir sagrābuši savā kontrolē lielu daļu no Anbāras provinces, un slaktiņa mērķis, visticamāk, ir atturēt vietējās ietekmīgās ciltis no pretošanās, kas ievērojami atvieglotu džihādistu centienus pārņemt savā kontrolē visu provinci.

Tviterī cirkulē attēli, kuros redzamas ainas pēc slaktiņa, bet to autentiskumu nav iespējams neatkarīgi apstiprināt.

Vienā no attēliem redzami vairāk nekā 30 vīrieši civilās drebēs beigti guļam ielas vidū. Upuri ir basām kājām, un daudziem ir aizsietas acis. Viņu rokas ir sasietas aiz muguras.

“Islāma valsts” vēl nav uzņēmusies atbildību par šo slaktiņu, bet grupējums ir pastrādājis šādas slepkavības citos ieņemtajos apgabalos Irākā un Sīrijā, nogalinot simtiem cilvēku.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl