Komentāri
Islāma valsts kaujinieki barbariski nogalina japāņu ķīlnieku
(Foto: REUTERS)

Teroristu grupējums Islāma valsts nocirtis galvu japāņu gūsteknim Kenji Goto, liecina grupējuma publiskotais video.

Japānas premjerministrs Sindzo Abe nosodījis nežēlīgo un nicināmo terora aktu un solījis nekad nepiedot šiem teroristiem. ”Japāna sadarbosies ar starptautisko sabiedrību, lai sauktu pie taisnības par šo noziegumu atbildīgos. Japāna nekad nepadosies terorismam,” paziņoja Abe.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Japānas aizsardzības ministrs norādīja, ka grupējuma publiskotais video izskatās autentisks.

Islāma valsts pagājušajā nedēļā izplatīja video, kurā draudēja nogalināt sagūstīto japāni un jordāniešu pilotu Maazu al Kasasbehi, ja Jordānija neatbrīvos uz nāvi notiesāto teroristi Sadžidu ar Rišavi.

Vai al Kasasbehi vēl ir dzīvs, nav zināms.

Rišavi 2006.gadā tika piespriests nāvessods par saistību ar triju pašnāvnieku sarīkotajiem bumbu sprādzieniem Jordānijas galvaspilsētā Ammānā 2005.gadā. Šajā teroraktā dzīvību zaudēja 60 cilvēki.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl