Islāma valsts izplata aicinājumu sākt ”svēto karu”

Komentāri
Islāma valsts izplata aicinājumu sākt ”svēto karu”
AFP/LETA

Džihādistu grupējums Islāma valsts izplatījis aicinājumu musulmaņus īstenot džihādu jeb “svēto karu” pret Krieviju un ASV, lai atriebtos par šo valstu izvērsto karu pret musulmaņiem.

Islāma valsts nāk klajā ar šo aicinājumu laikā, kad Maskava paziņojusi par savas gaisa triecienu kampaņas pastiprināšanu pret islāmistu kaujiniekiem Sīrijā. Krievija otrdien paziņoja, ka tās gaisa spēki pēdējās 24 stundās trāpījuši 86 pēc viņu teiktā – ”teroristu objektiem Sīrijā”. Ja šīs ziņas apstiprināsies, tas būs lielākais uzlidojumu skaits dienas laikā, kopš Krievija 30. septembrī sāka gaisa triecienu kampaņu šajā valstī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rietumvalstis atkārtoti akcentējušas, ka tikai retais uzlidojums trāpa džihādistu mērķiem.

Patiesais Krievijas mērķis esot likvidēt Sīrijas prezidenta opozīciju, kuru atbalsta rietumi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl