Komentāri
Islāma valsts brīdina, ka Francija bija tikai brīdinājums, rīt būs ASV, Lielbritānija un citi
FOTO: SCANPIX

Radikālais grupējums Islāma valsts ir uzņēmies atbildību par terora aktu Parīzē.”Mēs sākām ar Franciju, rīt būs Amerika, Lielbritānija un citi,” tā paziņojis Islāma valsts garīdznieks, vēsta ārvalstu medijs Washingtontimes.

Garīdznieks norādījis, ka pieminētās valstis ir tās, kuras piedalījušās ASV vadītajā operācijā, kas nogalinājusi Islāma valsts dalībniekus.

Jau ziņots, ka Parīzes ziemeļaustrumu daļā teroristi saņēmuši vienu ķīlnieku, un policija patlaban pilnībā ielenkusi ēku, kurā atrodas teroristi. Tikmēr Parīzē kādā veikalā notiek vēl viena ķīlnieku krīze, kurā jau ir divi bojāgājušie.

Jau ziņojām, ka trešdien teroristi uzbruka Francijas žurnāla Charlie Hebdo redakcijai, nogalinot 12, bet ievainojot vēl vairāk cilvēkus.

Patlaban jau iztaujāti vairāk nekā 90 liecinieki, bet aizturēto skaits pieaudzis līdz deviņiem.

Abi galvenie aizdomās turamie brāļi policijas redzeslokā bija nonākuši jau iepriekš. Vecākais no brāļiem bija izgājis sagatavošanos teroristiskā grupējuma Al Kaidas nometnē Jemenā 2011. gadā. Saīds Kuaši tur trenējies vairākus mēnešus, bet pēc tam atgriezies Francijā.

Seko līdzi notikumiem Francijā Video un teksta tiešraidē portālā Skaties.lv!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl