Komentāri
Islāma valsts ar buldozeru iznīcinājuši arheoloģisku pieminekli – Nimrudu
Foto: AFP/LETA

Islāma valsts kaujinieki ar buldozeru iznīcinājuši vēl vienu Irākas arheoloģisko objektu – Asīrijas impērijas galvaspilsētu Nimrudu.

Džihādistu grupējums Islāma valsts izvērsis kampaņu, lai iznīcinātu visus pierādījumus par daudzdievību Irākas teritorijā. Iepriekš grupējums Mosulas pilsētā uzspridzināja centrālo bibliotēku, kas bija viena no senākajām valstī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savā jaunākajā uzbrukumā ar smago tehniku kaujinieki iznīcinājuši arheoloģisko vietu. Nimrudas pilsēta tika dibināta 13. gadsimtā pirms mūsu ēras aptuveni 30 kilometrus no Mosulas.

Arheologi skaidro, ka pilsētai nodarītie bojājumi vienkārši nav aplēšami.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl