Komentāri
Islāma valsts aktivitātes rada bažas par vēl lielāku bēgļu pieplūdumu Eiropā
FOTO: SCANPIX

Nepilnu nedēļu kopš teroristu grupējums Islāma valsts savā kontrolē pārņēmis stratēģiski svarīgi, seno Sīrijas pilsētu Palmiru, par teroristu upuriem kļuvuši teju 300 iedzīvotāji, vēl vairāki simti, tostarp bērni, ir sagūstīti

Vēsturiskās pilsētas iedzīvotāji, bailēs kļūt par teroristu kārtējiem upuriem, lūguši Sīrijas amatpersonām sniegt drošu patvērumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) dati liecina, ka bēgļu gaitās devušies vismaz 11 tūkstoši Palmiras iedzīvotāju, tas savukārt rada bažas par vēl lielāku bēgļu pieplūdumu Eiropā.

Palmira ir mājvieta tūkstošiem gadu senam kultūras mantojumam. Līdz ar teroristu ienākšanu pilsētā, šis mantojums varētu zust uz visiem laikiem.

Kaujiniekiem Plamira ir svarīga kā pieturas punkts krustcelēs starp Sīrijas galvaspilsētu Damasku un Irākas austrumdaļu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl