Komentāri

Teroristu organizācija Islāma valsts šonakt publiskojusi audio ierakstu, kurā sola nogalināt gūstā esošo japāņu ķīlnieku. Teroristi pieprasa līdz šodienas saulrietam no cietuma atbrīvot 2005. gadā apcietinātu teroristi Sajīdu Rišavi.

Divus japāņus džihādistu grupējums Islāma valsts sagūstīja pirms vairākiem mēnešiem. Japāna bija atteikusies par viņiem maksāt 200 miljonu ASV dolāru izpirkumu naudu, tādēļ vienu no ķīlniekiem nogalināja pagājušajā nedēļā. Tagad džihādisti apmaiņā pret otra ķīlnieka dzīvību vēlas, lai Jordānijā no cietuma tiktu atbrīvota teroriste, kuras sarīkotā sprādzienā 2005. gadā Jordānijā dzīvību zaudēja 60 cilvēki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl