Komentāri

Šodien austrumu pasauli satricināja vairāki terorakti, kurus sarīkojuši islāma radikāļi. Sprādzienos Sīrijā un Jemenā bojā gājuši vismaz 140 cilvēki.

Lai gan tuvojas musulmaņiem svētā ramadāna laiks, teroristi pirms pāris dienām izplatīja aicinājumu rīkot asinspirtis, lai atriebtos neticīgajiem visā pasaulē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jemenā, Adanas pilsētā, šorīt nogranda divi pašnāvnieku īstenoti sprādzieni. Pirmais terorists uzspridzinājās, iestājoties rindā pie iesaukšanas punkta, nogalinot vairākus desmitus jaunu vīriešu, kas vēlējās iestāties armijā.

Otrs terorists uzspridzinājās turpat netālu, automašīnā. Kopumā abos sprādzienos bojā gājuši vismaz 65 cilvēki. Atbildību uzņēmies Islāma valsts teroristiskais grupējums jeb Daesh.

Teroristu asinspirts sarīkota arī Sīrijā, Latakijas provincē. Pēc dažādu avotu informācijas, bojā gājuši no 80 līdz 100 cilvēkiem. Sprādzieni notikuši Asada kontrolētajā valsts daļā netālu no Krievijas militārās bāzes.

Tikmēr Irākas valdības spēki paziņojuši, ka sāk militāro operāciju, lai Islāma radikāļus padzītu no Fallūdžas. Šī Islāma valsts kontrolētā pilsēta atrodas tikai 65 kilometru attālumā no Bagdādes.

Jāpiemin, ka pirms divām dienām audio aicinājumu rīkot slaktiņus izplatīja Daesh oficiālais preses pārstāvis Abu Muhammeds Al-Adnani.

Viņš savus sekotājus aicināja padarīt šo par katastrofu mēnesi neticīgajiem.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl