Komentāri
Īrijas policijai ziņots par pazudušas Latvijas pilsones un viņas dzīvesbiedra iespējamo līķu atrašanās vietu
FOTO: SCANPIX

Īrijas policijai ziņots par aprīlī pazudušās Latvijas pilsones Anastasijas Varslavānes un viņas dzīvesbiedra Viljama Mona iespējamo līķu atrašanās vietu, vēsta Īrijas laikraksts The Herald.

Pēc saņemtās informācijas Īrijas likumsargi šonedēļ uzsākuši plašu meklēšanu Dublinas un Mītas grāfistes robežas rajonā pie M1 autošosejas.

20 gadus vecā Latvijas pilsone Anastasija (Anna) Varslavāne un viņas 34 gadus vecais dzīvesbiedrs Viljams Mons nav redzēti kopš 14. aprīļa, kad pāris pakojis savas mantas, lai pārceltos uz dzīvi pie vīrieša vecākiem Talagtā.

Mona tēvs iepriekš minēja, ka pāris varētu būt nolaupīts, jo Viljamam kāds noziedznieku grupējums, ar kuru viņš agrāk narkotiku atkarības dēļ kontaktējies, piedāvājis pastrādāt noziegumu, taču viņš atteicies.

Mona ģimene Īrijas medijiem pauda pārliecību, ka pāris ir nogalināts.

Līdzīgās domās ir arī Īrijas izmeklētāji, tomēr izmeklēšana joprojām turpinās.

Izmeklētāji uzskata, ka pāri nogalinājusi narkotiku tirgotāju banda. Detektīvi ir savākuši milzīgu apjomu informācijas, un sagaidāms, ka patiesība drīzumā tiks noskaidrota. Likumsargi veikuši vairākus arestus, un tiek ziņots, ka galvenie aizdomās turētie ir no organizētās noziedzības grupējuma.

Vienlaikus puiša vecāki vērsušies pie sabiedrības, lūdzot iespējamos aculieciniekus sniegt informāciju, lai ģimene varētu “abus kopā kristīgi apglabāt”.

Viņi uzskata, ka Viljams Mons bijis informēts par kādu bandas pagājušajā gadā veiktu slepkavību, kurā viņš atteicies piedalīties.

Vīrieša tēvs teica: “Mēs esam satriekti par to, kas noticis ar Viljamu un Annu, un lūdzam cilvēkus nākt klajā ar jebkādu informāciju. Mēs zinām, ka viņi ir miruši, bet gribam viņus atpakaļ, lai varētu kopā kristīgi apglabāt. Mana sieva un bērni ir izmisumā, un tas, kam mēs ejam cauri, izskatās smagāk nekā ellē,” sacīja Džoseps Mons.

Viljams Mons un Anna Varslavāne pēdējos mēnešus dzīvoja kopā mobilajā mājā netālu no Gormanstaunas, bet pazušanas dienā plānoja pārvākties pie vīrieša ģimenes Talagtā.

Pirms tam Viljams Mons mātei pa tālruni bija sacījis, ka ir nolēmis sākt jaunu dzīvi un saraut saites ar cilvēkiem, ar kuriem ir bijis saistīts, un nevēlas, lai viņi uzzinātu par viņa pārcelšanos. Māte uzskata, ka viņas dēls un viņa draudzene tikuši nolaupīti laikā, kamēr māte bija ceļā, lai viņus savāktu. Braucot uz norunāto tikšanās vietu, māte saņēmusi zvanu no Annas tālruņa. Kad kāds no viņas bērniem atbildējis, fonā bijušas dzirdamas balsis, bet neviens nav runājis. Norunātajā vietā neviens tā arī nav ieradies.

Īrijas policija uzskata, ka pāris nogalināts un aizvests no slepkavības vietas laikā starp plkst. 14.00, kad Viljams pēdējo reizi runājis ar māti pa tālruni, un plkst. 15.00, kad māte ieradusies norunātajā tikšanās vietā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl