Komentāri
Īrijā nogalināts Latvijas pilsonis, vēl viens smagi ievainots
FOTO: LETA

Īrijā otrdienas rītā atrasts nogalināts Latvijas pilsonis, bet vēls viens smagi ievainots, vēsta laikraksts “Irish Mirror”. Īrijas mediji vēsta, ka abi vīrieši ir Latvijas pilsoņi.

Tallovas pilsētā kādā mājoklī otrdienas rītā atrasts 41 gadu vecā vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm, bet vēl viens vīrietis ar smagiem ievainojumiem nogādāts slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mirstīgās atliekas atrastas izīrētā mājā rajonā, kurā dzīvo ļoti daudz iebraucēju, tostarp no Austrumeiropas valstīm, vēsta “Baltic Ireland”.

Kaimiņi laikrakstam “Irish Mirror” stāstīja, ka iepriekšējā naktī mājoklī notikušas svinības, kas ieilgušas līdz agrai rīta stundai.

Kāds latviešu tautības pusaudzis avīzei sacīja, ka mājoklī, kurā atrasts mirušais vīrietis, bieži notikusi vētraina uzdzīve.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl