Irākā nolaupīti vairāki amerikāņi

Komentāri
Irākā nolaupīti vairāki amerikāņi
FOTO: LETA

Irākas galvaspilsētā Bagdādē nolaupīti vairāki amerikāņi, paziņojusi ASV vēstniecība.

Neoficiāla informācija vēsta, ka trīs ASV pilsoņi un viņu irākiešu tulks nolaupīti kādā rajonā Bagdādes dienvidos. Sākotnēji ziņas par nolaupītajiem amerikāņiem parādījās arābu televīzijas kanālā Al Arabiya, tagad informācija oficiāli apstiprināta, bet netiek atklāts konkrēts nolaupīto skaits un viņu identitātes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mediji ziņo, ka amerikāņi esot strādājuši Bagdādē. Viņu darba devējs jau pirms divām dienām varasiestādēm paziņojis par cilvēku pazušanu. Ir aizdomas, ka nolaupītāji varētu būt kāds no teroristu grupējumiem, kuri Irākā aktivizējušies pēdējā laikā.

Jau ziņojām, ka pagājušajā nedēļā Bagdādē notika teroristu uzbrukums iepirkšanās centram, kurā bojā gāja 12 cilvēki. Pēc vairāku mēnešu miera perioda notikumi tiek vērtēti kā smags trieciens progresam un stabilitātei, kas šķietami bija sākuši nostiprināties Irākā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl