Komentāri

Februārī Taivānā avarējušās lidsabiedrības TransAsia lidmašīnas pilots īsi pirms avārijas izslēdzis vienīgo darbojošos lidaparāta dzinēju, liecina ceturtdien publiskotais Taivānas Aviācijas drošības padomes ziņojums.

Lidmašīna ATR 72, kurā atradās 58 cilvēki, 4. februārī iegāzās upē aptuveni trīsarpus minūtes pēc pacelšanās no Taibei Sonšaņas lidostas. Avārijā dzīvību zaudēja 43 cilvēki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taivānas Aviācijas drošības padomes ziņojumā teikts, ka 37 sekundes pēc pacelšanās lidmašīnas sistēma brīdinājusi par problēmu 2. dzinējā, bet pilots samazinājis jaudu 1. dzinējā, līdz tas apstājies. Rezultātā vairs nav darbojies neviens no dzinējiem, un lidmašīna avarējusi.

Aviokatastrofas upuru meklēšana:

Lidmašīnas melnās kastes ieraksti liecina, ka mirkli pirms avārijas pilots iesaucies, ka pavilcis nepareizo sviru.

“Mēs nezinām, kādēļ pilots tā rīkojās,” sacīja padomes vadītājs, piebilstot, ka izmeklētāji to noskaidros. Padome ar noslēguma ziņojumu gatavojas nākt klajā nākamā gada aprīlī.

Ceturtdien publiskotajā ziņojumā izklāstītas avārijas detaļas, bet nav izdarīti secinājumi un noteikta atbildība par avārijas izraisīšanu.

Traģiskās aviokatastrofas video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl