Internetu pāršalc joks – Tramps draud nepiedalīties priekšvēlēšanu debatēs, ja tajās būs Klintone

Pievienot komentāru
Internetu pāršalc joks – Tramps draud nepiedalīties priekšvēlēšanu debatēs, ja tajās būs Klintone

ASV prezidenta vēlēšanu debates ir apdraudētas, jo prezidenta kandidāts Donalds Tramps pēc pirmajām asajām diskusijām ar sāncensi Hilariju Klintoni ir paziņojis, ka tajās vairs nepiedalīsies, ja tajā piedalīsies Klintone, vēsta medijs Newyorker. Tiesa gan, šī ir “joku ziņa”, taču, kā smej internets, nebūtu brīnums, ka tā izrādītos patiesība.

Demonstrējot savu neizpratni par priekšvēlēšanu debašu būtību, Tramps pauda, ka Klintone tajās piedalījusies “speciāli”, lai novērstu viņa spēju ASV iedzīvotājiem nodot savu vēstījumu.

“Katru reizi, kad es gribēju kaut ko pateikt, viņa kaut ko atbildēja pretī,” pauda Tramps.

“Viņa visu laiku cēla gaismā lietas, kuras es kādreiz esmu teicis vai darījis. Viņa ir ļoti nejauka persona,” sūdzējās Tramps.

VIDEO! Ja vēl neesi redzējis – Tramps un Klintone ”apmētā” viens otru ar asiem vārdiem

Viedokļi par to, kuram izdevies duelī uzvarēt, dalās, tomēr politologu ieskatā labāk ar nervus kutinošo pārbaudījumu galā tomēr tikusi demokrātu virzītā kandidāte.

Kandidātu televīzijas debates ir vissvarīgākais notikums, kas liecina – cīņa tuvojas izskaņai, un vēlētājiem beidzot tiek uzskatāmi pretnostatīti abi kandidāti, kuri līdz šim apvainojumus un kritiku viens otram veltījuši tikai ar mediju starpniecību.
Save
Save
Save
Save