Komentāri

Iepazīšanās vīzītē Latvijā ieradusies Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida, kura augstajā amatā tika ievēlēta 2016. gada 3. oktobrī.

Vīzītes laikā Latvijā Kaljulaidai paredzētas vakariņas un tikšanās ar Latvijas prezidentu Raimondu Vējoni, kā arī abu valstu prezidentu kopīga preses konference Rīgas pilī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pie partijām nepiederošā Kaljulaida bija parlamentā pārstāvēto partiju kompromisa kandidatūra, jo pirms tam prezidentu ievēlēt neizdevās ne parlamentam augustā, ne elektoru kolēģijai septembrī, jo neviens no kandidātiem neieguva nepieciešamo balsu skaitu.

Foto: interesanti fakti

Video: Igaunijas prezidente vizītē Latvijā

 

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl