Komentāri

Slimošanas sezonas laikā Lielbritānijā ir pārslogoti ģimenes ārsti, tādēļ britu veselības ministrs iesaka vecākiem, kuriem neizdodas pierakstīt savus slimos bērnus pie ģimenes ārsta, mēģināt noteikt diagnozes nopietnību, meklējot informāciju internetā.

Šāds Lielbritānijas veselības ministra ieteikums izpelnījies pamatīgu kritiku. Britu ārsti pauž sašutumu un norāda, ka šāda rīcība var novest pie bēdīgām, pat letālām sekām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, ka Latvija gripas epidēmijas laikā saskaras ar šādu problēmu – trūkst gripas vakcīnu. Līdz ar to neapskaužamā situācijā nonākuši sirds slimnieki. Proti, kādai sirmgalvei tik ļoti nepieciešamo paredzēto operāciju ārsti bija gatavi atcelt, jo slimniecei nebija pieejama vakcīna.

Bez gripas vakcīnas nenāciet! Draud neveikt sirds operāciju

Trillera cienīgu skrējienu pēc gripas vakcīnas piedzīvojusi Sarmīte. Viņas mātei, astoņdesmit gadīgai sirmgalvei, Rīgas Stradiņa slimnīcā tika noteikta sirds operācija, sarunas ar ārstiem par to notika jau novembrī. Taču, lai gan teju visas formalitātes nokārtotas, izrādījās, ka pacientei obligāti jābūt potētai pret gripu. Nav vakcīnas – nav operācijas. Slimnīcā vakcīnas neesot bijušas, un sievietes radiniekiem teju jau nolaidās rokas.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl