VIDEO: Uzieta pazudusī AirAsia lidmašīna; atrasti 3 bojāgājušie

Komentāri

Atlūzas, kuras otrdien no gaisa pamanījuši lidsabiedrības AirAsia lainera meklētāji, pieder pazudušajai lidmašīnai, aģentūrai AFP apstiprināja Indonēzijas civilās aviācijas pārvaldes ģenerāldirektors.  Indonēzijas varas iestādes ziņo, ka lidmašīnas meklēšanas rajonā zem ūdens uzieta skaidri redzama lidaparāta kontūra. Ūdenī atrastas 3 cilvēku mirstīgās atliekas.

Iepriekš ārvalstu mediji ziņoja, ka militārais glābšanas kuģis ir izvilcis 40 mirušos, un to skaits aug, taču jaunākā informācija liecina, ka šie dati bijuši nepatiesi.

Neoficiāla informācija liecina, ka no ūdens izvilktajiem cilvēkiem nav bijušas glābšanas vestes.

“Pamatojoties uz meklēšanas un glābšanas dienestu darbinieku novērojumiem, atrasti svarīgi priekšmeti, piemēram, pasažieru un kravas durvis. Tie ir jūrā 100 jūdzes (160 kilometrus) uz dienvidrietumiem no Pankalanbunas,” piebilda amatpersona.

Kā ziņots, veicot pazudušā lidsabiedrības AirAsia lainera meklēšanu, otrdien no gaisa tika pamanīti priekšmeti, kas varētu liecināt par lidmašīnas katastrofu.

“Mēs pamanījām aptuveni desmit lielus priekšmetus un daudzus mazus, baltus priekšmetus, kurus nevarējām nofotografēt,” preses konferencē pavēstīja Indonēzijas gaisa spēku pārstāvis.

Priekšmeti, kuru vidū acīmredzot ir arī lidmašīnas durvis, pamanīti desmit kilometrus no vietas, kur 8501.reisa lidmašīna tika pēdējo reizi fiksēta uz radara ekrāniem.

Savukārt AFP fotogrāfs, kurš atradies tajā pašā indonēziešu meklēšanas lidmašīnā, pastāstīja, ka manījis priekšmetus, kas atgādina glābšanas plostu, glābšanas vestes un garas, oranžas caurules.

Lidmašīna Airbus A320-200 ar 162 cilvēkiem, tai skaitā 17 bērniem, bija ceļā no Indonēzijas uz Singapūru, kad svētdien ap plkst.6.20 (plkst.1.20 pēc Latvijas laika) pazuda no radaru ekrāniem.

Brīdinām video redzami nepatīkami skati!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl