Indijā policija arestē “jūtūberi” par mēģinājumu lidināt viņa suni ar hēlija baloniem

2 komentāri
Indijā policija arestē “jūtūberi” par mēģinājumu lidināt viņa suni ar hēlija baloniem
EKRĀNUZŅĒNUMS

Indijas policija arestējusi kādu “YouTube” lietotāju par hēlija balonu piesiešanu savam mīlulim, sunim, “mēģinot likt tam lidot”, vēsta “BBC News”.

32 gadus vecais Gauravs Šarma nofilmēja videoklipu, kurā redzams, kā viņa suns ir piestiprināts pie baloniem. Pēc tam viņš suni palaida vaļā un mājdzīvnieks sāk lidot gaisā.

Dažas sekundes vēlāk kāds ēkas otrā stāva balkonā noķēra suni.

Šarma sacīja, ka viņš ievēroja visus drošības pasākumus, taču pēc sociālo tīklu lietotāju pretreakcijas videoklipu izdzēsa.

Viņš bija ievietojis videoklipu savā “YouTube” kanālā, kurā ir vairāk nekā četri miljoni abonentu.

Policija paziņo, ka ir apcietinājusi Šarmu saistībā ar par viņu saņemtu sūdzību no dzīvnieku labturības organizācijas Cilvēki dzīvniekiem (PFA).

Vēlāk Šarma augšupielādēja atvainošanos un paskaidroja, ka, filmējot video ar savu suni vārdā Dollārs, viņš veica “visus drošības pasākumus”.

Video viņš saka, ka viņu ietekmējuši citi “YouTube” lietotāji, kuru video ar līdzīgiem trikiem viņš bija noskatījies. Viņš lūdza skatītājus neiespaidoties no viņa rīcības videoklipā. Viņš turpina uzsvērt, ka ir mājdzīvnieku mīļotājs un pret savu suni vārdā Dolārs izturas kā pret bērnu.

2 komentāri