Indijā nogalinātās Līgas Skromanes piemiņai iestādīts koks

Pievienot komentāru
Indijā nogalinātās Līgas Skromanes piemiņai iestādīts koks
Foto: Līga un Ilze Skromanes / "Facebook"

Ārvalstu mediji pēdējās nedēļās visai plaši atspoguļo traģēdiju Indijā, kur mēnesi tika meklēta pazudusi 33 gadus veca latviešu sieviete.

Īrijā dzīvojošā Latvijas pilsone Līga Skromane bija devusies uz Indiju, lai atgūtu veselību, taču ceļojums beidzās ar slepkavību. Viņas līķis sakropļots tika atrasts mežā, un notikušā apstākļi joprojām nav īsti skaidri.

Līga Skromane cieta no smagas depresijas un kopā ar māsu bija ieradusies Keralas štatā, Indijā, lai ārstētos pēc tradicionālajām ajūrvēdas metodēm.

Taču 14. martā Līga Skromane pazuda. Pēc pēdējām ziņām, viņa bija devusies uz tūristu iecienīto Kovalamas kūrortu. Kas īsti notika tālāk, skaidrības nav. Skromani meklēja gan policija, gan ar sociālo tīklu palīdzību tika iesaistīta arī plašāka sabiedrība. Jaunās sievietes līķis sakropļots tika atrasts pēc vairāk nekā mēneša – 21. aprīlī.

Skromanes mirstīgās atliekas pagājušajā nedēļā kremētas, un pelni tiks nogādāti Latvijā. Svētdien notika piemiņas dievkalpojums.

Ilze Skromane
Līgas māsa

Dārgā māsa, es zinu, ka tu esi šeit. Es zinu, ka vēro mūs visus un esi drošībā – visumīlošās Dieva rokās. Mana mīlestība pret tevi nekad nebeigsies, mēs atkal tiksimies, kad pienāks laiks. Paldies Tev!

Nogalinātās Līgas Skromanes piemiņai tika arī iestādīts koks.

Indijas mediji pēdējās nedēļas plaši atspoguļo šo traģēdiju, un vēsta dažādas, dažkārt pat pretrunīgas, versijas.

Vietējie likumsargi aizdomās par Skromanes izvarošanu un slepkavību tur divus jaunus vīriešus, kuri pēc slepkavības mēģinājuši likt notikušajam izskatīties pēc pašnāvības.

Manožs Ābrahams
Indijas policijas pārstāvis

Vīrieši viņu ievilināja purvājā, deva narkotikas un tad seksuāli uzbruka. Kad sieviete pretojās, viņu nogalināja. Tās ir detaļas, kuras patlaban varam atklāt. Izmeklēšana turpinās. Mēs vācam nepieciešamos pierādījumus, lai lietu efektīvi novestu līdz galam.

Likumsargi neizslēdz iespēju, ka uzbrukumā bija iesaistīti vairāk nekā divi vīrieši, tāpēc patlaban meklē slepkavības līdzzinātājus.