Komentāri
Indijā no karstuma miruši gandrīz 300 cilvēki
Foto: LETA

Karstuma vilnis Indijā pēdējo desmit dienu laikā laupījis dzīvību vismaz 289 cilvēkiem, svētdien paziņojušas amatpersonas un vēsta mediji.

Viskarstākais ir Āndhra Pradešas un Telanganas štatos un vietām valsts ziemeļos, tostarp Indijas galvaspilsētā Deli. Gaisa temperatūra šajos apgabalos sasniegusi 42 līdz 48 grādus pēc Celsija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Āndhra Pradešas štatā, kur vietām ir problēmas ar ūdens apgādi, no karstuma nomiruši vismaz 100 cilvēki, atsaucoties uz štata galveno ministru Čandrababu Naidu.
Naidu aicināja iedzīvotājus dienas karstākajās stundās no plkst.11 līdz plkst.16 uzturēties telpās. Telanganā karstuma vilnis laupījis dzīvību 130 cilvēkiem, bet Deli un tās piepilsētās miruši 35 cilvēki.

Tikmēr meteorologi prognozē, ka liels karstums pieturēsies vēl vismaz trīs dienas. Indijas Meteoroloģijas departaments vairākos štatos izsludinājis sarkano trauksmi.

Laika ziņas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl