Indieti notiesā par sievas nogalināšanu ar kobras kodienu

0 Komentāru
Indieti notiesā par sievas nogalināšanu ar kobras kodienu
PN/SCANPIX

Kāds indietis notiesāts par sievas nogalināšanu, liekot kādai čūskai – kobrai – iekost savai laulātajai draudzenei, vēsta “BBC”.

Nogalinātās vīrs sava pārkāpuma dēļ ticis pie reti piešķirta soda – dubulta mūža ieslodzījuma.

Soorajs Kumars tika arestēts pagājušajā gadā pēc tam, kad viņa sieva Utra nomira no čūskas koduma. 25 gadus vecā mājsaimniece tika atrasta mirusi savās mājās pagājušā gada maijā.

Viņas ģimene kļuva aizdomīga, jo sievieti vien dažas nedēļas pirms kobras koduma bija sakodusi Rasela odze. No pirmās čūskas koduma cietusī atguvās, taču tad viņai nāvējoši uzbruka kobra.

Pirmdien, 11.oktobrī, tiesa atzina vīrieti par vainīgu kobras izlaišanā sievas gultā, kamēr viņa gulēja.

Policija paziņoja – izmeklēšana norādījusi, ka Soorajs ir abu slepkavības mēģinājumu pamatā. Viņi arī arestēja kādu vīrieti, kurš viņam bija palīdzējis sagādāt čūskas – vēlāk apstiprināja izmeklētāju versiju par slepkavību un palīdzēja policijai sakārtot lietu.

Saskaņā ar Indijas juridisko vietni “LiveLaw”, policijas apsūdzības bija mērojamas 1000 lapu biezumā un tajās sīki izklāstīta nelaiķes vīra plānotā un īstenotā sazvērestība pret sievu.

Prokuratūra apgalvoja, ka tas ir “rets gadījums”, un pieprasīja apsūdzētajam nāvessodu.

Maģistrāts piekrita, ka tas ir rets gadījums, un piešķīra Soorajam dubultu mūža ieslodzījumu, kā arī 500 000 rūpiju (6635 ASV dolāru jeb 4869 mārciņu) lielu naudas sodu.
0 Komentāru