17 komentāri

Plašu ažiotāžu sociālajā tīklā “Twitter” izraisījis video, kur redzams, kā Gaisa desanta karaspēka dienas svinētājs tiešraides laikā iesit pa seju NTV žurnālistam.

Žurnālists savā reportāžā no desantnieku dienas svinībām stāsta, ka tik sirsnīgi svinēt kā šie kareivji spēj retais. Tajā brīdī pie viņa pienāk kāds manāmi iereibis svinētājs un sauc visādus saukļus. Žurnālists lūdz kliedzējam apklust, bet tas uzreiz raida spēcīgu sitienu NTV reportierim pa seju. Drīz vien tiešraide tiek pārtraukta un moderatore ziņu studijā tik izsaka cerību, ka ar reportieri viss ir labi.

Video “Twitterī” tiek plaši apspriests.

BREAKING!!!
В Москве в Парке Горького доблестный десантник вступил в неравный бой с агентом агрессивного блока НАТО! pic.twitter.com/KVoHh1zx9t

Gaisa desanta karaspēka diena jau vairākus gadus bijušajā PSRS un Krievijā tiek svinēta 2. augustā. Tieši 1930. gada 2. augustā Maskavas kara apgabala militārajās mācībās ar izpletņiem piezemējās pirmā desantnieku vienība, kurā bija 12 cilvēki.

Foto – desantnieku dienas svinības Rīgā 2016. gadā

TOP komentāri

  • Dainis Aleksāns
  • Iveta Rīvāne
    +1 +1 0

    Iveta Rīvāne

    Toties ir sakars ar NTV propagandēto "krievu pasauli" Redzam uzrakstu Oplot (komentāri lieki), sauklis par Ukrainas iekarošanu...Telekanāla un mērķauditorijas tikšanās notika- ko sēsi, to pļausi.
  • Romans Timosenko

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl