Komentāri
Ikdienas dzīve Briselē joprojām paralizēta! Slēgts metro, skolas un atcelti pasākumi
FOTO: LETA

Tikmēr ikdienas dzīve Briselē vēl joprojām paralizēta. Beļģijas Nacionālā drošības padome vakar nolēmusi, ka augstākā terorisma trauksme tiks saglabāta arī šodien – jau trešo dienu pēc kārtas.

Augstākais – ceturtais – terorisma trauksmes līmenis Briselē tika izsludināts sestdien. Šādu soli valdība pamatojusi ar to, ka pastāv reāli un nopietni terorisma draudi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Amatpersonu rīcībā esošā informācija norādījusi uz reālu iespējamību, ka vairākās pilsētas vietās varētu tikt sarīkoti līdzīgi uzbrukumi kā Parīzē.

Trauksmes līmeņa saglabāšana nozīmē, ka arī šodien slēgts paliks Briseles metro, nenotiks mācības skolās un augstskolās.

Īpaši drošības pasākumi paredzēti arī Beļģijas lidostās un dzelzceļa stacijās. Ņemot vērā, ka ir darba diena, paredzams, ka pastiprinātais drošības režīms vietējiem iedzīvotājiem sagādās vairāk grūtību nekā nedēļas nogalē.

Piemēram, Eiropas Savienības (ES) Padome jau paziņojusi, ka atcels vairākas šodien paredzētās sanāksmes. Pagaidām nav zināms, cik ilgi augstākā trauksme tiks saglabāta, šo pēcpusdien situāciju paredzēts izvērtēt atkārtoti.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl