Komentāri
Iespējams tikai Krievijā? Ceļu policija katafalkā atrod kaviāru
Montse PB / Flickr

Krievijas ceļu policija iznīcinājusi vairāk nekā pustonnu kontrabandas melno ikru, kas tika atrasti, paslēpti zārkā kādas apbedīšanas kompānijas katafalkā.

Policija aizturēja katafalka vadītāju par ātruma pārsniegšanu. Lai arī katafalka vadītājs policijai sacījis, ka vedot sievietes līķi uz Habarovsku, policisti nelikās mierā un pārmeklēja automašīnu. Ne velti, jo līķa vietā viņi atrada vairāk nekā 500 kilogramus kaviāra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Melnajā tirgū kravas vērtība lēšama ar vairākiem miljoniem eiro, taču amatpersonas lika kravu nesaudzīgi iznīcināt, vairākas reizes pārbraucot delikatesei pāri ar traktoru.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl