Iespējamas jaunas sankcijas pret Krieviju

Komentāri
Iespējamas jaunas sankcijas pret Krieviju
FOTO: SCANPIX

Eiropas Savienība (ES)  plāno jaunu reakciju uz ekstrēmi negatīvo situāciju Ukrainā – tā šodien paziņojusi bloka ārpolitikas koordinatore Federika Mogerīnī, signalizējot par iespējamām jaunām sankcijām pret Krieviju.

Pēc aizvadītās nedēļas nogalē Doņeckā un Luhanskā notikušajām vēlēšanām, kuras nosodīja gan Kijeva, gan Rietumvalstis, Krievija pievirzījusi savus spēkus tuvāk Ukrainas robežai un turpina atbalstīt bruņoto separātistu vienības valsts austrumos.

Turklāt Doņeckā starp nemierniekiem un Ukrainas spēkiem turpinās apšaudes, kurās vakar gāja bojā divi bērni, kas skolas pagalmā spēlēja futbolu.

Tikmēr pašpasludinātā Doņeckas tautas republika šodien paziņoja, ka kļuvusi neatkarīga no Ukrainas arī enerģētikas jomā – un šoziem tās iedzīvotājiem nevajadzēs salt, jo spēs pati sevi nodrošināt ar nepieciešamajiem resursiem.

Tiek ziņots, ka teritorijās, kuras kontrolē separātisti, atrodas 83 no Ukrainas 150 ogļraktuvēm. Šī iemesla dēļ Ukrainai pat varētu nākties iegādāties ogles no separātistiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl