Iespējama koronavīrusa dēļ Tenerifē izolē viesnīcu ar vairākiem simtiem tūristu

1 komentārs
Iespējama koronavīrusa dēļ Tenerifē izolē viesnīcu ar vairākiem simtiem tūristu
FACEBOOK

Koronavīrusa gadījuma dēļ Tenerifē savās viesnīcas istabās izolēti simtiem tūristu, paziņojušas Kanāriju salu amatpersonas.

Šāds solis sperts pēc tam, kad aizdomās par koronavīrusu hospitalizēts itāliešu tūrists. “Veselības apsvērumu dēļ tiek novēroti simtiem viesnīcas klientu, un novērošanas līmenis tiks izvērtēts dienas gaitā, taču pašlaik mēs nerunājam par karantīnu,” paziņoja Kanāriju salu veselības dienesta preses pārstāve Veronika Martina.

Portāls “Mirror.co.uk” vēsta, ka inficētais ir ārsts no Itālijas reģiona Lombardijas, kurš viesnīcā kopā ar sievu uzturējies septiņas dienas. Pirmdien vīrietis vērsies pie ārstiem, jo tam bijis drudzis. Pirmajā testā vīrietim konstatēta inficēšanās un viņš ievietots karantīnā. Lai pārliecinātos par saslimšanu, vīrietim tiks veikts otrreizējs infekcijas tests.

Spānijas valdības pārstāve Maria Jesus Montero otrdienas pēcpusdienā norādīja, ka viesnīca paliks izolēta tik ilgi, kamēr arī otrs tests neapstrīdami apstiprinās inficēšanos.

”Pagaidām viesi paliks viesnīcā līdz šim otrajam testam, un atkarībā no rezultātiem, tiks veikti atbilstoši veselības aizsardzības pasākumi,” sacīja Montero.

Foto: REUETERS / SCANPIX

Viņa piebilda, ka arī vīrieša sieva tiek turēta karantīnā un viņai tika veikts vīrusa tests.

Tikmēr BBC vēsta, ka otrdien viesi savās istabiņās atraduši zīmītes. Tās bijušas paslidinātas zem durvīm un vēstīja, ka viesnīca ir slēgta, bet viesiem jāpaliek savās istabiņās, kamēr atļauju nav devušās atbildīgās iestādes. Nekādas citas informācijas tiem neesot.

Ja infekcijas apstiprināsies arī otrreizējā testā, tas būs jau trešais koronavīrsa gadījums Spānijā.

Jau vēstīts, ka Itālijā kopš koronavīrusa “Covid-19” uzliesmojuma Lombardijas un Veneto reģionos pagājušajā nedēļā no tā miruši septiņi cilvēki un vairāk nekā 280 inficējušies.

Situācija izraisījusi bažas pārējā Eiropā un izraisījusi runas par iespējamu robežkontroli ar Itāliju, lai ierobežotu vīrusa izplatību.

Itālijā ir lielākais “Covid-19” gadījumu skaits Eiropā un trešais lielākais pasaulē aiz Ķīnas un Dienvidkorejas.

1 komentārs