Komentāri
Iespaidīgi foto: Šveicē aiztur rekordlielu nelegālu ziloņkaula kravu
FOTO: SCANPIX

Cīrihes lidostā pārtverta rekordliela – 262 kilogramus smaga – nelegāla ziloņkaula krava. Tā tika atrasta astoņos dažādos tūristu koferos.

Pirmie aizdomas izraisīja divi koferi, kas tika pārbaudīti jau Tanzānijā. Lidostas kārtības noteikumi paredz, ka visa bagāža, kas nāk no šīs valsts, tiek īpaši pārbaudīta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pārējos koferus ar ziloņkaulu izdevās atrast, jo aizdomās turētie pasažieri lidoja visi kopā. Tika atklāti 172 atsevišķi ziloņkauli, daži – no ziloņu mazuļiem, bet citi jau no pieaugušiem ziloņiem.

Mazākās ziloņkaula skulptūriņas bija ievietotas krēmu tūbiņās. Aptuveni 400 tūkstoš dolāru vērtā krava ir lielākā, kāda jebkad atklāta Cīrihes lidostas muitā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl