Komentāri
Iespaidīga atlīdzība par Malaizijas limašīnas notriekšanas informāciju
FOTO: SCANPIX

Kāda Vācijas kompānija piedāvā iespaidīgu atlīdzību tam, kurš atklās vainīgos Malaizijas Aviokompānijas pasažieru lidmašīnas notriekšanā virs Ukrainas.

Šobrīd aizdomās par lidmašīnas notriekšanu tiek turēti prokrieviskie separātisti.

Lidmašīna, kas bija ceļā no Amsterdamas uz Kualalumpuru tika notriekta 17.jūlijā. Bojā gāja visi 298 cilvēki, kas tajā atradās.

Atlīdzību 30 miljonu dolāru apmērā piedāvā neatkarīgā Vācijas ekonomisko noziegumu izmeklēšanas aģentūra Wifka. To nodrošinājis kāds anonīms klients.

Tiesa gan, nauda netiks atdota kuram katram. Atlīdzību saņems tikai tas, kas sniegs detalizētu informāciju par to, kurš notrieca lidmašīnu, kas deva pavēli to darīt un – kas šobrīd cenšas maskēt notikušā pēdas.

Nauda šobrīd atrodas kādā Šveices bankā un tikšot izmaksāta jebkurā vietā pēc informācijas iesniedzēja vēlēšanās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl