Iepirkšanās trakums! Visa Amerika jūk prātā Melnās piektdienas dēļ

1 komentārs

Dažiem nav naudas, ko tērēt, citi to dara kā traki… Amerikas Savienotajās Valstīs sācies ikgadējais pirmssvētku iepirkšanās drudzis jeb tā dēvētā Melnā piektdiena. Preces tajā pārdod ar grandiozām atlaidēm, kas visā skaudrumā atklāj patērētāju sabiedrības ēnas puses – veikali tiek gāzti riņķī.

Melnā piektdiena ASV allaž norisinās uzreiz pēc Pateicības dienas. Dzenoties pēc lētām mantām – pamatā elektrotehnikas un apģērba – tūkstošiem cilvēku gatavi Pateicības dienas vakaru un nakti pavadīt pie veikalu durvīm, lai pirmie varētu “izķert” labāko preci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz ar Melno piektdienu ASV un arī Lielbritānijā sākas arī Ziemassvētku iepirkšanās drudzis, plēšoties par kārotajām lietām ik gadu. Šajā laikā izceļas arī ne mazums kautiņu, pieredzētas arī apšaudes un bijuši pat gadījumi, kad pūlis samīdījis kādu pircēju.

Skaties video:

Skaties video:

TOP komentāri

  • Es!
    0 0 0

    Es!

    Stulbums, neviens nekur nejūk prātā, tas tur ir normāli, ja ir atlaides, tad ir atlaides un visi pērk....

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl