Iemidzina ar Ebolas vīrusu sasirgušās medmāsas suni

Komentāri
Iemidzina ar Ebolas vīrusu sasirgušās medmāsas suni
Foto: EPA/SCANPIX

Spānijā iemidzināts ar Ebolas vīrusu saslimušās medmāsas suns. Tas noticis, neņemot vērā dzīvnieku tiesību aktīvistu kampaņu un pat viņu sadursmes ar likumsargiem. Dzīvnieku tiesību aizstāvji uzstāja, ka suns ir jāglābj.

Spāņu medmāsa ar viņas vīru pašlaik atrodas slimnīcas karantīnā. Atbildīgās varasiestādes viņu dzīvoklī veikušas dezinfekciju un iemidzinājušas suni. Mazāk nekā diennakts laikā dzīvnieku tiesību aktīvisti bija savākuši 300 tūkstošus parakstu ar prasību suni glābt, un par to asi iestājās arī slimnīcā ievietotais medmāsas vīrs.

40 gadus vecā Terēza Romero ir viena no pirmajām, kas inficējusies ar bīstamo slimību ārpus Āfrikas.

Tikmēr ASV amatpersonas paziņojušas, ka, sākot ar sestdienu, ieviesīs pastiprinātas pārbaudes pasažieriem, kuri būs ielidojuši no Āfrikas. Piecās ASV lidostās viņiem tiks mērīta temperatūra un noskaidrots, kāda ir viņu pašsajūta.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl